Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 39 komentarzy

Prawy Sektor: W razie agresji zniszczymy gazociągi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Niech ziemia płonie pod nogami okupanta i niech zachłyśnie się swoją krwią, gdy śmie wkroczyć na nasze terytorium"

 Lider Prawego Sektora, gromadzącego ukraińskie organizacje nacjonalistyczne, Dmytro Jarosz opublikował w internecie odezwę, w której zapowiada, że w razie agresji Rosji na terytorium Ukrainy, zostaną zniszczone gazociągi, którymi Rosjanie transportują swoją ropę nafrową i gaz na Zachód.

"Pamiętamy o tym, że Rosja zarabia pieniądze, tłocząc ropę naftową i gaz na Zachód przez nasze rurociągi. Zniszczymy je i pozbawimy wroga finansowania. Niech ziemia płonie pod nogami okupanta i niech zachłyśnie się swoją krwią, gdy śmie wkroczyć na nasze terytorium" - czytamy w odezwie. 

"Jesteśmy jednym narodem niezależnie od naszej narodowości: Ukrainiec, Rosjanin, Żyd, Tatar krymski, Gruzin, Ormianin, Polak, Bułgar, Grek. W ten straszny czas wszyscy musimy się zjednoczyć" - apeluje do społeczeństwa Jarosz. 

 

 

KOMENTARZE

 • Kto chce rozpalić ten ogień?
  Zapowiedź tzw. prawego sektora, jest wizytówką nowych władz. Oni są gotowi podpalić Europę. Ich dziadkowie pokazali na co stać Ukraińców w walce o władzę. Z pewnością w USA z zadowoleniem przyjęto by wojnę rosyjsko-ukraińską. Wojnę jest łatwo wywołać, ale najtrudniej przywrócić pokój. Amerykanie maja w tym duże doświadczenie. Wietnam, Irak a teraz Afganistan.
 • Nieszczęście ! Aj waj !
  Nie ma większego nieszczęścia niż głupi żyd.
  Skłonny jestem wierzyć w podaną tu na Neonie narodowość tego "ukraińca".
  Takie posunięcie odsunie UE od USA, bo widać kto chcę zamętu w Europie.
  Po to by tradycyjnie, gdyby wojna kończyła się w Europie wkroczyć jako wyzwoliciel.
  Rzeczywiście , Putin wiele robić nie musi skora takiego durnia osadzili w Kijowie.

  Z historii wiadomo że w czasach gdy były dwie Ukrainy to większość rządów była obsadzona "eskimosami" i obie szybko upadły.

OSTATNIE POSTY

więcej